Kolekcje kieliszków

Tradycyjne kryształy, motyw mrozu na ściankach i duży wybór szkła użytkowego – tak najkrócej można opisać kolekcję szkła Nicolette. W jego skład wchodzi elegancki zestaw dla miłośników whisky, szklanki, kieliszki do wina i szampana oraz karafka.

Nowoczesny design, kanciasty kształt, forma bazująca na figurze kwadratu – to cechy charakterystyczne kolekcji szkła Arezzo. W linii tej znajdziemy piękne kieliszki do wina, elegancki zestaw do serwowania whisky, kieliszki do szampana, wazony, szklanki i praktyczne miseczki.

Najlepsze do degustacji, przydatne na wystawnym przyjęciu i eleganckiej kolacji. Kieliszki One For All firmy Schott Zwiesel znajdą zostawienia nie tylko w domu, ale również dobrej restauracji, kawiarni i pubie. Można nalewać do nich nie tylko klasyczne czerwone wina, ale również ciemne brandy, whisky oraz cognac.

Elegancja, subtelność kształtów, wyrafinowane formy to cechy kolekcji Sensei Collection. Najwyższą jakość zapewnia im zastosowanie nowoczesnej technologii, dzięki której naczynia i kieliszki są solidne i wytrzymałe.

Ręcznie wykonane karafki i kieliszki. Czyli Hand Made. Kolekcja zawiera między innymi lamki do podawania wina Bordeaux, Burgund, Pinot, Merlot, Cabernet. W kolekcji tej są także specjalne kieliszki do porto i likierów.
Szukasz szkła mocnego i wytrzymałego? Concerto z huty szkła Schott Zwiesel to najbardziej trwałe kieliszki na świecie. Dzięki dodatkowi cyrkonu i tytanu są twarde i odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo wzmocnione są najbardziej narażone na uszkodzenia miejsca – złączenie stopki z nóżką oraz krawędź lampki.
Rona Magnum to idealne kieliszki na niewielki prezent. W jednym pudełku znajdują się tylko dwie lampki.
Ponadto kieliszki charakteryzują się tym, że są przeznaczone do degustacji różnych rodzajów wina.
Kieliszki dla konesera wina.
Kieliszki charakteryzuje specjalne podłużne wyżłobienie na bocznej powierzchni kielicha. Powoduje ono, że  wino wino szybciej się napowietrzy i wypuści swój pełny aromat.
Jeśli szukasz prostego i uniwersalnego zestawu, w którym będziesz mógł podawać trunki gościom, wybierz kolekcję kieliszków Rona Celebration. Będą one stanowić najlepszą ozdobę Twojego stołu, jadalni, salonu.
Jeśli szukasz nietuzinkowego zestawu kieliszków, wybierz jeden z kompletów Angela Bohemia.
Kieliszki występują w wersji gładkiej oraz w bardzo wielu wersjach zdobionych.